TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

Katalog autorów

Tomasz Witkowski

doktor psychologii i trener biznesu. Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Moderator.

Przez wiele lat pracował jako adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Był stypendystą programu Tempus (Uniwersytet Bielefeld, Niemcy), od 1997 pracuje w Instytutcie Psychologii Uniwersytetu w Hildesheim w Niemczech. Obecnie jest wykładowcą Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu).

Współpracuje z wieloma firmami jako konsultant w zakresie psychologii zarządzania, doboru kadr, negocjacji, usprawniania przepływu informacji. Przygotowuje wiele programów szkoleniowych i prowadzi treningi psychologiczne poświęcone technikom negocjacji, sprzedaży i zarządzania. Jest współzałożycielem elitarnej Szkoły Trenerów Biznesu we Wrocławiu.

Opublikował kilkadziesiąt artykułów naukowych i popularnonaukowych. Jest redaktorem książki “Nowoczesne metody doboru personelu” (2000), współautorem “Psychologii konfliktów” (2004) i “Podręcznika trenera” (2004), autorem “Psychomanipulacji” (2004) i “Psychologii kłamstwa” (2002). Jego najnowszy autorski projekt – “Zakazana psychologia” (tom I: 2009, tom II: 2013) – to osobista próba rozliczenia się z dorobkiem psychologii, wskazanie na jej “naukowe” oszustwa.

Sam siebie określa jako sceptyka, miłośnika wysokich gór oraz muzyki klasycznej i jazzu.

Zobacz książki, których autorem jest Tomasz Witkowski