TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Psycho-manipulacje

Żyjemy w świecie, w którym podejmuje się liczne - czy to indywidualne, czy też instytucjonalne - próby wpływania jednych ludzi na zachowania innych ludzi.

Na ogół słabo orientujemy się w stosowanych technikach wpływu. Innymi słowy, rzadko zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy obiektem oddziaływania. Kiedy to czasem odkrywamy, z trudem sobie z tym radzimy.

Książka Tomasza Witkowskiego w sposób przystępny opisuje najczęściej stosowane techniki wpływu społecznego czy manipulacji, a także, co ważne, proponuje techniki radzenia sobie w sytuacjach, gdy obiektem manipulacji się stajemy. Warto to wiedzieć. Warto przeczytać tę książkę. (z recenzji prof. Wiesława Łukaszewskiego)

Książka napisana jest w sposób przejrzysty i przystępny. Autor unika naukowej terminologii wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Jej lekturę ułatwi czytelnikowi bogaty materiał ilustracyjny, liczne przykłady "z życia", a także krótki "test". Będzie ona interesującą i pouczającą lekturą dla ludzi zainteresowanych manipulacjami społecznymi.

prof. Dariusz Doliński

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Moderator
Autor: Tomasz Witkowski
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 298
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788392020769
ISBN: 83-920207-6-6
ID: 48015

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Psycho-manipulacje Psycho-manipulacje
31.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...