TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

1001 rzeczy, które warto wiedzieć o Biblii

1001 rzeczy, które warto wiedzieć o Biblii to książka pełna zabawnych i ciekawych faktów, które są odpowiedzią na wiele pytań. Nie jest to 1001 "najważniejszych" faktów ani 1001 "najlepszych" faktów. Zamiast tego mamy tu to, co wyjątkowe, mało znane, i czego może brakować w naukowych ujęciach Biblii, a mimo to warto o tym wiedzieć. Znajdziemy tu krótkie, ale interesujące opisy postaci, wydarzeń biblijnych oraz szereg zaskakujących ciekawostek, dotyczących najbardziej znaczącej "księgi", jaką kiedykolwiek napisano.

Czy wiesz…
Co tak naprawdę oznaczają słowa "ucho igielne", wypowiedziane przez Jezusa w jednej z przypowieści, albo kto dokonał podziału Biblii na rozdziały i wersety? Dlaczego możemy powiedzieć, że Pan Jezus urodził się najpóźniej w 4 roku przed Chrystusem oraz które miasto świata jest najstarsze?

Biblia - bestseller wszechczasów, tom, który zmieniał bieg dziejów, wpływał na życie milionów ludzi. Za czytanie tej niezwykłej księgi umierali chrześcijańscy męczennicy. Na przestrzeni wieków bywała ukrywana, próbowano się jej pozbyć albo ją wychwalano. Jej autorów dzieliły od siebie setki lat, byli wśród nich królowie i pasterze, prorocy, prości rybacy i doskonale wykształceni nauczyciele. Księga, o której mowa, przemawia do każdego człowieka.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Jerry MacGregor, Marie Prys
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 204
Wymiar [mm]: 140x203
EAN: 9788360725429
ISBN: 9788360725429
ID: 105318

Zobacz również

1001 rzeczy, które warto wiedzieć o Biblii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...