TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

12 kroków do wolności

Ocena:
(6 opinii)

Wyśmienity i pełen dramatycznych przygód przewodnik dźwiękowy po programie "12 kroków".

Ponad 7-godzinne słuchowisko przybliżające tajemnice programu, który setkom tysięcy ludzi na całym świecie przywrócił wolność, wiarę w siebie, nadzieję i prawdziwe życie.

Autorzy w 25 rozdziałach udowadniają, że nie jest to droga przeznaczona wyłącznie dla alkoholików, narkomanów czy hazardzistów, ale że jest to niezwykle skuteczny program walki z grzechem codziennym i złymi nawykami.

To wyboista droga do wolności poprzez poznanie, zaakceptowanie i pokochanie samego siebie. Setki tysięcy ludzi na całym świecie idąc tą drogą odzyskało życie.

W drogę wyruszają:

  • O. Maxym Popov CMF - charyzmatyczny klaretyn z Syberii, wykładowca psychologii, członek Europejskiej i Rosyjskiej Zawodowej Ligi Psychoterapeutycznej, założyciel grup "12-krokowych" w Rosji, tłumacz książki "12 kroków" na język rosyjski.
  • Jacek Racięcki - terapeuta uzależnień, związany z Centrum Pomocy Duchowej ojców Pallotynów w Warszawie, prowadzący 12-krokowe warsztaty rozwoju duchowego oparte na ćwiczeniach "Wreszcie żyć - 12 kroków". Autor i prowadzący cykl "Poradnia uzależnień" w Radiu Archidiecezji Warszawskiej "Józef" i "Plus". Założyciel Fundacji im. Billa W., koordynującej warsztaty 12-krokowe dla chrześcijan poprzez stronę www.12krokow.com.pl.
  • Rafał Porzeziński - dziennikarz, autor i producent radiowo-telewizyjny, uczestnik wspólnot 12-krokowych. Prowadzi warsztaty rozwoju duchowego "12 kroków wreszcie żyć" oraz program "12-ty krok" w Radiu Warszawa.

Możesz pójść z nimi.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

prywatna

Bardzo dobra książka.

autor opinii: Barbara Kowol

zniewolenie

"12 kroków do wolności" kupiłam sobie na gwiazdkę. Zamiast dać mi wolności zniewoliła mnie. Słucham jej w każdej chwili, gdy jestem sama: w samochodzie, na spacerze, w kuchni. Od nowa i od nowa. Czy droga 12 kroków pozwoli mi się uwolnić od samej siebie? Dziękuję!

autor opinii: A.N.

Polecam

Szybko i rzetelnie

autor opinii: Dorota Kijowska

niezastąpiona w drodze

Bardzo pomocna, gdy człowiek szuka prawdy o sobie i o Bogu. Pomaga tę prawdę odkryć i pozwala zrozumieć sens i wartość wydarzeń z życia, które wcześniej wydawały się pozbawione sensu i wartości.

autor opinii: Agnieszka Pochłopień

Treść audiobooka bardzo refleksyjna, dotyka człowieka jako jednostki.
Dla mnie super.
Gorąco polecam dla każdego.

autor opinii: Ania

rozwój

wspaniały rozwój duchowy nie tylko dla uzależnionego dla wszystkich.

autor opinii: Marku

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD Box
Wydawca: Wydawnictwo Raj Media
Autor: O. Maxym Popov CMF, Jacek Racięcki, Rafał Porzeziński
Rok wydania: 2012
EAN: 9788363154004
ID: 328316

Zobacz również

12 kroków do wolności
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...