TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

12 kroków wg. Felka alkoholika poznaje Rafał hazardzista

Ocena:
(2 opinii)

Program "12 kroków" to według milionów ludzi na całym świecie bezpieczna, pewna, trudna, bolesna i piękna droga do wolności, człowieczeństwa i godności.

Na płycie usłyszycie niesamowicie szczere i odważne wyznania związane z pracą nad poznaniem, pokochaniem i zmianą samego siebie samego.

Swoją historię opowiada:

Felek - od 1979 roku trzeźwy alkoholik. Żonaty. Urodzony w rodzinie zesłańców w ziemiance w Sowchozie Artiomowiec koło Rostowa nad Donem w 1941 roku. Od 1949 roku mieszka w Warszawie. Z zamiłowania smakosz podróży, sztuki i poezji (przyjaciel Baczyńskiego i Gałczyńskeigo). Jest jednym z prekursorów wspólnoty AA w Polsce. Zawodowy malarz i artysta malarz amator. Jego hobby to malarstwo olejne, pastelami i akwarelą. Jest dobrym duchem niezliczonych inicjatyw trzeźwiościowych w Polsce, m.in. założycielem pierwszego w Polsce mitingu dla nałogowych depresantów.

Z zapartym tchem historii słucha i czy trzeba, czy nie, dopytuje:

Rafał - ur. w 1973 roku w Warszawie. Od 2001 roku trzeźwy hazardzista, żonaty, ojciec 3 córek. Dziennikarz, autor audycji "12-ty krok" w Radiu Warszawa. Wydawca i współautor płyt 12 kroków do wolności oraz "12 kroków wg Felka alkoholika". Współwłaściciel wydawnictwa Rajmedia.

O Felku opowiadają dwaj świadkowie trzeźwości:

Wiktor Osiatyński, ur. w 1945 roku w Białymstoku. Alkoholik, pisarz i wykładowca, prawnik, a także działacz społeczny. Autor niezliczonych artykułów i wielu książek o tematyce trzeźwiościowej.

Krzysztof, ur. w 1951 roku w Wałbrzychu. Alkoholik trzeźwy od ponad 8000 dni. Z zawodu budowlaniec, z zamiłowania dziennikarz radiowy z dyplomem uniwersyteckim. Miłośnik bluesa, nart i motocykli. Autor pierwszej w Polsce cyklicznej audycji radiowej o uzależnieniach pt. "Wieczorne Rozmowy".

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Jestem

JESTEM TRZEŹWIEJĄCYM ALKOHOLIKIEM OD 2012 i po raz kolejny słucham audiobuka FELKA, jestem TRZEŹWY.

DZIĘKUJĘ FELKU

autor opinii: Jasio Alkoholik

Bardzo ważna dla mnie płyta

Ta płyta jest super.Przesłanie Felka i sposób prowadzenia rozmowy Rafała są bardzo zajmujące.Super pozycja

autor opinii: Magda

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD Box
Wydawca: Wydawnictwo Raj Media
Rok wydania: 2012
EAN: 9788363154110
ID: 328317

Zobacz również

12 kroków wg. Felka alkoholika poznaje Rafał hazardzista
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...