TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

40 dni i Ty. Trudne, ale piękne człowieczeństwo

To jest Twój szczęśliwy dzień, ująłeś mnie w swoje dłonie. Jak często pytasz się o sens i cel... Co wolno człowiekowi? Kiedy zajrzysz do mego wnętrza, myśli Twe wnet dogonię. Przeczytaj mnie, lecz nie od razu i podaruj przyjacielowi...

To pogodna zaduma, pełna realnego optymizmu nad człowiekiem, jego niepowtarzalnością, tęsknotami i sukcesami. Napisana wierszem, który jest prozą – jak życie! Dziękuję Autorowi za przemyślenia, które nam wszystkim są wspólne i bardzo bliskie.

abp Tadeusz Gocłowski
Przede wszystkim podróżami jest podróż absolutna, w głąb siebie. Podróże w wymiarze fizycznym to tylko narzędzia do tej najważniejszej. Przed Tobą 40 dni podróży, w której odkryjesz siebie. Polecam.

Marek Kamiński

Andrzej Fal - Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, właściciel biura nieruchomości, uczestnik życia biznesowego oraz religijnego Trójmiasta – motto firmy: Pomagamy ludziom odnaleźć miejsce na ziemi. Jego Fundacja Zdrowie i Ekologia otrzymała bursztynowe serce Lions Club Amber Gdańsk najhojniejszy sponsor 2007. Z inicjatywy syna Artura współtwórca AFKS Rejent (aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży). Zawodnik MŚ w Windsurfingu 2004, MP i ME w Kitesurfingu, globtroter, miłośnik nart, sb. oraz odkrywania nowych przestrzeni życia wewnętrznego. Odznaczony medalem Gdańskiego Związku Pracodawców 2009 oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi 2010 przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Bernardinum
Autor: Andrzej Fal
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 400
Wymiar [mm]: 170x240
EAN: 9788378230021
ISBN: 9788378230021
ID: 228872

Zobacz również

40 dni i Ty. Trudne, ale piękne człowieczeństwo
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...