TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Aniołowie i ich misja

Ocena:
(2 opinii)

W polskiej literaturze teologicznej nie można znaleźć wielu publikacji na temat aniołów. Prace ściśle teologiczne należą do rzadkości, a w zasadzie należałoby stwierdzić, że nie ma ich w ogóle. Nie inaczej przedstawia się nowożytna literatura poświęcona angelologii Ojców Kościoła. Książka Jeana Danielou jest zatem na gruncie polskim swoistym wydarzeniem.

W patrystycznych pismach niemal nigdy uwaga nie jest skoncentrowana na aniołach, dzięki czemu wypowiedzi Ojców nie tracą z oczu Chrystusa i Jego dzieła. Postacie anielskie pojawiają się przy okazji ważnych wydarzeń zbawczych, czyli są ukazywani ze względu na ich rolę w historii świętej.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

****

Książka bardzo wciągająca, pozwala zajrzeć za parawan spraw, które dotyczą nas na codzień, a których nie zauważamy. Kto ma uszy niechaj słucha, a dokładniej kto może, niech przeczyta...

autor opinii: Pandora

Dzień dobry
Pierwszy raz korzystając z usług Tolle jestem pod wrażeniem procesu obsługi klienta zarówno w trakcie realizacji zamówienia jak i po. Przesyłka dotarła w zadowalającym terminie i po dobrej cenie.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Fronda
Autor: Jean Danielou SJ
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 167
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788360335253
ISBN: 83-60335-25-7
ID: 25442

Zobacz również

Aniołowie i ich misja
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...