Mogą Cię również zainteresować książki...
Bóg posyła na ziemię swych aniołów. Posyła ich do konkretnych osób, aby oznajmili im Jego wolę lub ważną nowinę, aby wskazali im właściwą drogę czy ustrzegli je przed niebezpieczeństwem.
Książka zawiera liczne opisy szczególnych spotkań aniołów Bożych ze świętymi z różnych epok. Przypomina, że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża – wyjątkowego opiekuna i pomocnika.
W książce znalazły się także teksty dotyczące nauczania Kościoła na temat stworzeń duchowych, które “nieustannie wielbią Boga i służą Jego zbawczym zamysłom wobec innych stworzeń”.
Oprawa: | miękka |
Wydawca: | eSPe |
Autor: | Anna Matusiak |
Rok wydania: | 2012 |
Ilość stron: | 160 |
Wymiar [mm]: | 140x200 |
EAN: | 9788374825092 |
ISBN: | 978-83-7482-509-2 |
ID: | 246024 |
Warto przeczytać
Książkę przeczytałam z ogromnym zainteresowaniem. Nawet nie przypuszczałam jak duże wsparcie w naszej codzienności otrzymujemy od Bożych posłańców. Treść książki napełnia otuchą i uświadamia nam jak cenni jesteśmy dla Boga. Polecam.