BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Anioły. Pomoc z Nieba

Ocena:
(1 opinii)

Anioły jako istoty całkowicie duchowe, otacza aura tajemnicy. Wiara pozwala uchylić nieco jej rąbka i poznać niewielką cząstkę prawdy o nich.

Anioły są naszymi przyjaciółmi. Wspierają nas w trudnościach, które napotykamy w życiu. Przede wszystkim jest to wsparcie duchowe, ale nie tylko.

Są z nami, kiedy cierpimy i gdy jesteśmy w niebezpieczeństwie. Możemy na nie liczyć w każdej sytuacji. Wystarczy je poprosić!

Książka zawiera informacje o aniołach zaczerpnięte z Biblii, magisterium Kościoła, w tym z pism Tomasza z Akwinu, a także tradycyjnych wierzeń.

Przytacza świadectwa osób, które w swoim życiu doświadczyły anielskiej interwencji oraz podaje wybór modlitw o wstawiennictwo aniołów w różnych sprawach.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

"Anioły. Pomoc z nieba" ,to książka ,którą każdy powinien przeczytać. Mnie osobiście przypomniała i uzmysłowiła ,że nie jestem sama. Jest mój Anioł Stróż ,do którego w każdej chwili mogę się zwrócić o pomoc. Od kiedy przeczytałam tę książkę , zmieniło się moje podejście do życia i świata. Z całego serca polecam.

autor opinii: Anna Mikulska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Marianne Loraine Trouv FSP
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 144
EAN: 9788362985524
ISBN: 9788362985524
ID: 427361

Zobacz również

Anioły. Pomoc z Nieba
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...