TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ateizm urojony

Odkryj na nowo sens wiary!

Książka "Ateizm urojony" jest odpowiedzią na tezy współczesnego ateizmu, negującego istnienie Boga. Autor - znany publicysta - odpowiada między innymi na zarzuty Dawkinsa, autora książki "Bóg urojony".

Zatwardnicki, nawiązując do książki Dawkinsa, stawia tezę, że to nie Bóg, z którym walczą ateiści jest urojeniem, ale jest nim właśnie ateizm.

Według autora wynika on ze słabo umotywowanego intelektualnie wyboru życiowego, skierowanego przeciwko Bogu. W tekście stykamy się ze współczesnym obrońcą wiary, któremu przyszło wypowiadać się w nowych warunkach cywilizacyjnych. Zatwardnicki stawia pytania, kogo i czego należy bronić - a przede wszystkim - w czym tkwi istota głoszonej Dobrej Nowiny.

Sławomir Zatwardnicki - współpracownik portalu Opoka, autor wielu artykułów oraz kilku książek, ostatnio wydał Katolicki pomocnik towarzyski, czyli jak pojedynkować się z ateistą. Ukończył teologię na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Zaangażowany w działalność ewangelizacyjno-formacyjną. Żonaty, ma trójkę dzieci.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Sławomir Zatwardnicki
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 140x202
EAN: 9788375956412
ISBN: 978-83-7595-641-2
ID: 270207

Zobacz również

Ateizm urojony
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...