TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Atlas owadów. Przydatny z natury rzeczy

Atlas owadów to kolejny tytuł w serii edukacyjnej Pascala, skierowany do osób, które interesują się owadami, miłośników, obserwatorów przyrody, uczniów, studentów, nauczycieli oraz osób chcących wzbogacić domową biblioteczkę o tytuły z tematyki popularnonaukowej.

Atlas owadów to bogato ilustrowana książka, w której miłośnik przyrody znajdzie opis prawie 200 gatunków owadów. Zaprezentowano w niej owady spotykane na terenie całego kraju, jak i występujące jedynie w niektórych regionach, a także gatunki rzadkie i bardzo rzadkie. Oprócz istotnych informacji o anatomii, występowaniu i siedlisku poszczególnych zwierząt można znaleźć ciekawostki dotyczące każdego gatunku oraz słowniczek trudniejszych pojęć.

Książka na pewno przyda się tym, którzy chcą samodzielnie rozpoznawać napotkane motyle, chrząszcze i muchy. Niewielkie rozmiary i bogata część ilustracyjna sprawiają, że będzie przydatna zarówno w trakcie wędrówek po parkach krajobrazowych czy narodowych, ale także podczas zwykłych spacerów po lasach i łąkach.

Atlas owadów już po pierwszej stronie wprowadza nas w niezwykły i fascynujący świat. Zapoznanie się z tą książką może okazać się początkiem pięknej, przyrodniczej pasji.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pascal
Autor: Łukasz Przybyłowicz
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 270
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788375137972
ISBN: 9788375137972
ID: 183841

Zobacz również

Atlas owadów. Przydatny z natury rzeczy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...