TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Autostrada do wiecznego zatracenia katolików niepraktykujących?

Ocena:
(8 opinii)

Współcześnie powiększa się liczba tzw. wierzących niepraktykujących, którzy są przekonani o pewności zbawienia na podstawie samego intelektualnego uznania istnienia Boga.

Książka podejmuje kwestię katolików niepraktykujących i problem postaw wiary w świetle wymagań, jakie stawia Kościół katolicki.

Skierowana jest do katolików niepraktykujących, aby zweryfikowali i przemyśleli swoją postawę wiary – czy wbrew samozadowoleniu nie należą do grupy ludzi najbardziej oddalonych od Boga i narażonych na utratę zbawienia wiecznego, a także do katolików praktykujących, aby pogłębili swoją wiedzę religijną i wiarę oraz uzyskali konkretną pomoc w reewangelizacji osób niepraktykujących.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Ciekawa i pouczjąca

Książką zaciekawiła mnie kuzynka - wieżąca ale mało praktykująca. Pokazuje jaki jest poziom naszej polskiej wiary. Moim zdaniem powodem jest bardzo niski poziom prowadzonej katechizecji - od przedszkola obowiązuje nie jakość tylko ilość a powinno chodzić nie o stopień na świadectwie maturalnym a wiedza.
Oboje z żoną powracamy do książki i jej treść propagujemy w rodzinie delikatnie krytykując niektóre postawy. To cenna pozycja godna propagowania wśród naszego katolickiegob społeczeństwa.

Polecam wszystkim!

Książka zawiera cenne wskazówki jak powinien postępować praktykujący katolik. Liczne przykłady poparte cytatami z Pisma Świętego pozwalają lepiej zrozumieć czego chce od nas Pan Bóg.
Autor atakuje pychę osób, które mając się za wierzących, stawiąją Boga na marginesie swojego życia.
Podobają mi się jasne i dosadne komentarze autora.

autor opinii: Zofia Idczak

bardzo dobra

Przesylka w terminie, opłata pocztowa niska. Wszystko ok.

autor opinii: Alicja Ciosek

Polecam

Książkę polecam, można czytać wyrywkowo- zagadnieniami

rewelacja

To najlepsza i najobszerniejsza książka rozprawiająca się z kłamliwymi opiniami, poglądami ludzi żyjących niby w Kościele ,ale tak naprawdę tworzących piątą kolumnę w nim. Lektura obowiązkowa!!!!

autor opinii: Patrycja Makaruk

pozytywna

to trzeba po prostu wiedzieć ,podręcznik wiary

autor opinii: Beata S

Wysoce wskazana

Polecam lekturę tej książki wszystkim katolikom praktykującym i niepraktykującym. Autor pomaga czytelnikowi zrozumieć na czym polega praktykowanie. Mając na względzie fakt, że doczesne życie jest takie krótkie, warto podjąć trud nawrócenia i trwania przy Jezusie Chrystusie w Jego autorytecie.

autor opinii: Joanna Kiepura

Gratulacje! Świetna książka

Świetna książka. Dowiesz się dlaczego warto być katolikiem praktykującym. Możesz ją czytać od środka, od pierwszej strony lub jak niektórzy mają w zwyczaju, można czytać od końca. Zapewniamy Cię, że nie zgubisz wątku. Książka zawiera mnóstwo ciekawych, z życia wziętych, przykładów z komentarzami. Polecamy. Warto kupić tę książkę.

autor opinii: Lucyna i Jan Dyś

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Sebastian Kępa
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 560
EAN: 9788370318482
ISBN: 978-83-7031-848-2
ID: 445590

Zobacz również

Autostrada do wiecznego zatracenia katolików niepraktykujących?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...