TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Babcia. Opowieść o zwycięstwie miłości nad śmiercią

Mały Antoś bardzo kocha swoją Babcię. Kiedy Mama i Tata są w pracy, albo zajęci setką innych spraw, Babcia zawsze ma czas. Porozmawia, zaśpiewa, opowie bajkę albo po prostu będzie obok. Ale któregoś dnia Babcię zabiera ambulans, a wszyscy dorośli stają się bardzo nerwowi.

Antoś nie do końca rozumie, co się dzieje i bardzo to przeżywa. Na szczęście Babcia podarowała mu wcześniej pluszowego kotka, który zabiera go w niezwykłą podróż w świat Biblii.

Każdej nocy chłopiec towarzyszy Świętej Rodzinie w jej codziennym życiu, a kolejne wydarzenia, które obserwuje, coraz jaśniej ukazują mu prawdę o Bogu, który jest wieczną miłością.

Te specyficzne rekolekcje są przygotowaniem do przyjęcia największej tajemnicy: prawdy o Zmartwychwstaniu, które oznacza ostateczne zwycięstwo nad śmiercią. Dzięki niemu będziemy żyć wiecznie w Niebie, gdzie spotkamy się z naszymi ukochanymi bliskimi.

To książeczka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, która w zrozumiały dla nich sposób ukazuje śmierć w perspektywie wiary chrześcijańskiej.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Emilia Litwinko
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 80
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374826310
ISBN: 978-83-7482-631-0
ID: 287902

Zobacz również

Babcia. Opowieść o zwycięstwie miłości nad śmiercią
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...