TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bądź przyjacielem udanego życia!

Ocena:
(1 opinii)

Przyjaźń jest cudem, darem, jest przygodą. Jest spełnieniem pragnienia, aby kroczyć z kimś przez życie, aby dla kogoś żyć, aby powierzać komuś swoje małe i wielkie tajemnice, aby odsłonić przed kimś "serca gołe jak galaretka". Czasami w bardzo długim życiu wydarzy się tylko jeden taki cud, czasami może być ich więcej, lecz nigdy mnóstwo.

Ta książka odkrywa tajemnice i ukazuje głęboki sens ludzkiej przyjaźni. Jest doskonałym prezentem dla kogoś, kto zajmuje wyjątkowe miejsce w Twoim życiu.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Badz przyjacielem

Ksiazka jest b. interesujaca, pokazuje, na czym polega PRZYJAZN i ze moze byc miedzy mezczyzna a kobieta, choc jest to b. trudne zadanie. Uwazam, ze stosujac sie do tych zasad - mysli, mozna rozwinac cenna przyjazn, chociaz jest sie w zwiazku malzenskim. S. Anna Czajkowska jest mi osobiscie znana osoba, ktora nota bene przybywa do Monachium za ok. dwa tygodnie. Ksiazka jest niedostepna w ksiegarniach katolickich i to jest bardzo szkoda, bo wiecej osob skorzystaloby z tej wartosciowej ksiazki.
Oprocz cennej tresci, jest tez sliczna grafika- b. pasujaca tematycznie. Format ksiazki jest takze b. korzystny - mozna ksiazeczke nosic ze soba. Jeden egzemplarz (moj wlasny) wyslalam przyjacielowi do USA i dlatego zamawialam jeszcze jeden dla siebie.

autor opinii: Urszula Szpetkowska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Anna Czajkowska
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 84
Wymiar [mm]: 150x150
EAN: 9788374246293
ISBN: 978-83-7424-629-3
ID: 205014

Zobacz również

Bądź przyjacielem udanego życia!
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...