TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Benedykt XVI. Portret z bliska

Niemiecki Papież! Wiele osób próbuje dociec, kim w rzeczywistości jest Papież Benedykt XVI, Joseph Ratzinger. Wszyscy są zgodni w jednej kwestii: monachijski Kardynał na Stolicy Piotrowej to najwybitniejszy na świecie intelektualista i duchowy mistrz.

Książka Petera Seewalda to jedna z najlepszych biografii kardynała Josepha Ratzingera, dokładnie udokumentowana, pisana z wrażliwością na treść nauczania Kardynała. To portret kompetentny i wartościowy, zdradzający przy tym zupełnie dotychczas nieznane szczegóły życiorysu, pozwalające lepiej i głębiej poznać duchowość Ojca Świętego Benedykta XVI.

Poza tym książka ta jest bardzo osobistą, pasjonującą historią dialogu, który zmienił życie znanego niemieckiego dziennikarza Petera Seewalda, autora dwóch wywiadów z kard. Josephem Ratzingerem, wydanych w formie książkowej pt. "Sól ziemi" oraz "Bóg i świat".

Peter Seewald, wcześniej komunista i ateista, w 1996 r. pod wpływem m. in. rozmów prowadzonych z kard. Josephem Ratzingerem, wraz ze swoją rodziną powrócił do Kościoła katolickiego.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Peter Seewald
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 448
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788378648871
ISBN: 978-83-7864-887-1
ID: 29275

Zobacz również

Benedykt XVI. Portret z bliska
62.38 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...