TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Biblia. Komiks. Boża historia odkupienia

Biblia i komiks - to zestawienie wydaje się być bardzo odległe, zwłaszcza gdy nie chodzi o książeczkę dla małych dzieci, ale o publikację dla młodzieży, a nawet dorosłych.

Ale jest to sprzeczność pozorna. Komiks kojarzy się z superbohaterami, którzy dokonują niezwykłych czynów. I słusznie, bo z myślą o nich został stworzony – popatrzmy na serie o Batmanie, Supermanie, Spider-Manie, Hellboyu.

Ta nowocześnie ilustrowana książka też jest swoistą opowieścią o Superbohaterze i o tych, którzy stają się do Niego podobni, dzięki temu, że Mu zaufali.

Wiara – jak przekonują twórcy komiksu - jest jedną z najbardziej fascynujących przygód, obfituje w zaskakujące zwroty akcji i nie brak w niej zagrożeń.

Zarówno w sferze literackiej, jak i graficznej komiks ten daleki jest od większości religijnych książek, w których nie brakuje idyllicznych przedstawień i pastelowych kolorów.

Ten komiks to w całości przekazu naprawdę mocna rzecz. Jego twórcą jest urodzony w Brazylii Sergio Cariello, rysownik znany ze współpracy z takimi gigantami jak Marvel Comics oraz DC Comics. Ukończył prestiżową Joe Kubert School of Cartoon and Graphic Art.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 752
Wymiar [mm]: 175x265
EAN: 9788380210431
ISBN: 9788380210431
ID: 307442

Zobacz również

Biblia. Komiks. Boża historia odkupienia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...