TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bóg mówi do ciebie Zaufaj Mi. Biblijna szkoła ufności i miłosierdzia. Droga ewangelicznego wtajemniczenia

Zaufaj miłosierdziu Boga

Bóg, będąc bogaty w miłosierdzie, przez wielką swą miłość, jaką nas umiłował, i to nas, umarłych na skutek występków, razem z Chrystusem przywrócił do życia.

Ef 2, 4-5

Autor książki od dawna zgłębia tajemnicę ufności i miłosierdzia zapisaną na kartach Pisma Świętego. Dzięki cennym inspiracjom zaczerpniętym z pism starożytnych pisarzy chrześcijańskich, próbuje odtworzyć drogę ewangelicznego wtajemniczenia, którą podążali pierwsi chrześcijanie. Chociaż nie różnili się bardzo od reszty społeczeństwa, odznaczali się ufnością pokładaną w Bogu. Miłosierdzie było ich znakiem szczególnym.

Poznawanie Boga przez lekturę Biblii jest przygodą na całe życie. Druga część serii "Bóg mówi do ciebie..." pokazuje, że Pismo Święte nie jest przeznaczone wyłącznie dla biblistów, lecz dla wszystkich, którzy doświadczają głodu Słowa Bożego. Książka ta bowiem jest świadectwem poszukiwania Bożej mądrości przez wiernych z małej, wiejskiej parafii.

Jest to przewodnik po kartach Pisma Świętego, który każdemu pozwoli usłyszeć głos Boga w codzienności życia. Pomaga krok po kroku zbliżać się do "źródła wody żywej".

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: WAM
Autor: ks. Leszek Mateja
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 165x215
EAN: 9788327713902
ISBN: 9788327713902
ID: 381696

Zobacz również

Bóg mówi do ciebie Zaufaj Mi. Biblijna szkoła ufności i miłosierdzia. Droga ewangelicznego wtajemniczenia
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...