TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bóg uzdrawia. Rekolekcje dla bezsilnych

Pełne Słowa Bożego i humoru rekolekcje „Bóg uzdrawia” to niezwykle pożyteczne i atrakcyjne spotkanie z Trzema Pierwszymi Krokami z programu DWUNASTU KROKÓW DLA GRZESZNIKÓW.

PIERWSZY KROK - „JA NIE MOGĘ” daje prawo, byśmy skapitulowali i uznali swoją bezsilność wobec grzechu, zniewoleń i niemocy. DRUGI KROK - „BÓG MOŻE” pomaga przejść z pozycji wierzącego w BOGA na pozycje tego, kto wierzy BOGU.

TRZECI KROK -„POZWOLĘ MU” daje nadzieję na to, że będziemy wstanie żyć pełnią życia, o ile zdecydujemy się pełnić wolę Boga.

Ta płyta to doskonałe narzędzie dla tych, którzy chcą żyć pełnią życia, a ciągle nie mogą. Pięć niezwykłych wykładów prowadzi w tajemnicę duchowych korzeni programu 12 KROKÓW Anonimowych Alkoholików, pomaga odkrywać znaczenie i cel każdego z kroków.

Na płycie nie brakuje też osobistego świadectwa świeckiego rekolekcjonisty Rafała Porzezińskiego, trzeźwego hazardzisty, który opowiada historię swojego duchowego przebudzenia i cudu uzdrowienia.

Płyta zawiera też trzy interesujące kompozycje raperów z zespołu M.S.W.* SKŁAD o 12-to krokowej drodze do wolności i unikaniu pokus, a także List Świętego Jakuba z Pisma Świętego w najnowszym przekładzie Edycji Świętego Pawła.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: Cd Box
Wydawca: Wydawnictwo Raj Media
Autor: Rafał Porzeziński
Rok wydania: 2015
EAN: 9788363154387
ID: 342383

Zobacz również

Bóg uzdrawia. Rekolekcje dla bezsilnych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...