TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Boże Narodzenie. Rodzinne święta

Ocena:
(2 opinii)

Proponowana książeczka to przewodnik po świętach Bożego Narodzenia, w którym znajdziemy przypomnienie powodu, dla którego świętujemy Narodzenie Pańskie, a także wyjaśnienie bożonarodzeniowych symboli i tradycji.

Ten minialbum zawiera propozycje modlitw i fragment Ewangelii, który powinien być odczytany przy wigilijnym stole oraz śpiewnik kolęd.

Dzięki różnym sposobom na wspólne przeżywanie świątecznego czasu możemy doświadczyć prawdziwego rodzinnego zjednoczenia wokół Bożej Dzieciny.

Dla wprowadzenia w świąteczny nastrój świąt książeczka zawiera ilustracje zaczerpnięte z malarstwa o tematyce Bożego Narodzenia.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Pozytywna

Jestem zadowolona z książki. Spełniła oczekiwania

autor opinii: Olga Zetka

Super

Bardzo fajna książeczka - wartościowe, podstawowe informacje, które pomagają "głowie domu" pięknie poprowadzić modlitwę przed wieczerzą Wigilinją i generalnie pobożnie przeprowadzić rodzinę przez całe Boże Narodzenie, są tam nie tylko fragmenty Pisma Świętego ale też modlitwy i kolędy (pomocne dla tych, którzy na pamięć znają tylko pierwszą zwrotkę :-))

Ja dostałam kiedyś tą książeczkę jako dodatek do prezentu a w ubiegłym roku przed Wigilią sama kupiłam 5 egzemplarzy, aby dać znajomym i podpowiedzieć, że choinka i prezenty to tylko "kolorowy" dodatek do tego, co najwazniejsze - oby nie był ważniejszy, niż głęboka istota tych świąt!

autor opinii: Joanna D-B

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Bogusław Zeman SSP
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 80
Wymiar [mm]: 145x145
EAN: 9788377972786
ISBN: 978-83-7797-278-6
ID: 245967

Zobacz również

Boże Narodzenie. Rodzinne święta
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...