TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bulimia. Przepisy paradoksy i zaklęcia

Ocena:
(2 opinii)

W książce tej autorka dzieli się wieloletnimi doświadczeniami pracy terapeutycznej z osobami chorującymi na bulimię. Mając możliwość kształcenia się w terapii systemowej, zaczęła hołdować założeniom, których wynikiem jest akceptacja pacjentki taką, jaka jest.

Psychoterapię, której uczestniczki wypowiadają się w tej książce, konstruując swoiste "przepisy" na bulimię, autorka-terapeutka prowadziła indywidualnie. Powstała ciekawa i potrzebna książka, której celem jest zarówno profilaktyka bulimii, poprzez wczesne rozpoznanie psychologicznych zagrożeń, jak i wzbudzanie motywacji do leczenia poprzez ukazanie mechanizmu błędnego koła, w jakim tkwią osoby chore.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

"Bulimia. Przepisy, paradoksy i zaklęcia"

Polecam książkę przede wszystkim tym, którzy mają kogoś bliskiego, kto zmaga się z tą chorobą...dla tych, którzy jej nie doświadczyli bulimia może wydawać się "głupią" chorobą, ktrórą kręci się wokół jedzenia i wyglądu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę ile cierpienia kryje się za objadaniem się i zwracaniem jedzenia i jaki wielki dramat przeżywają osoby chore na bulimię.

autor opinii: Magda

"Bulimia. Przepisy, paradoksy i zaklęcia"

Książka porusza i przeraża. Niepozorny początek koszmaru, z którego tak trudno się uwolnić. Cenna - bo przybliża do źródeł bulimii i być może uświadomi, zwłaszcza wielu rodzicom - z naciskiem na matkę - jak dużą siłę sprawczą mają wobec swoich dzieci.

autor opinii: Iwona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Media Rodzina
Autor: Małgorzata Talarczyk
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 174
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788372784261
ISBN: 978-83-7278-426-1
ID: 182692

Zobacz również

Bulimia. Przepisy paradoksy i zaklęcia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...