TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Być przyjacielem...

Ocena:
(1 opinii)

By zapragnąć przyjaźni, nie potrzebujesz wiele czasu, lecz sama przyjaźń jest owocem, który dojrzewa powoli (Arystoteles). W kolejnej książeczce w serii "Jak być...?" autorzy zabierają nas w podróż z Małym Księciem, który ponownie wędrując od planety do planety, odkrywa skarb przyjaźni i uczy się go pielęgnować. Poznając w drodze mądrość myślicieli różnych epok i dyscyplin, dojrzewa do tego, by zaprzyjaźnić się z Różą.

Książka o tym, jak postępować, by żyjąc wśród ludzi, nie być samotnym, jak budować głębokie i trwałe więzi oparte na szczerości, szacunku i wzajemnym zaufaniu. Lekka lektura o sprawach najistotniejszych.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Świetna książka :)

"Być przyjacielem..." to można powiedzieć kontynuacja słynnej książki "Mały Książę". Ten sam Mały Książę wyrusza w kolejną podróż, aby znaleźć przyjaciela. Spotkania z najróżniejszymi ludźmi (i nie tylko!) i rozmowy z nimi pokazują jaki powinien być i jaki nie powinien być przyjaciel. To wspaniałe wskazówki, co robić by znaleźć najlepszego przyjaciela, a także jak nim się stawać i być.
Polecam serdecznie tę książkę każdemu, ponieważ jest napisana prostym, ale skłaniającym równocześnie do refleksji językiem. :)

autor opinii: Monika Malinowska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Księży Marianów
Autor: Marek Warecki, Wojciech Warecki
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 92
Wymiar [mm]: 115x185
EAN: 9788375022308
ISBN: 978-83-7502-230-8
ID: 202812

Zobacz również

Być przyjacielem...
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...