TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ciekawość świata

Ocena:
(1 opinii)

Treści poruszane w książce dotyczą wspomagania rozwoju poznawczego dziecka, czyli wszystkiego, co wiązać się może ze zdolnościami intelektualnymi, pamięcią, koncentracją uwagi i twórczością. Zaprezentowana jest tu wiedza psychologiczna z zakresu uczenia się i rozwoju małych dzieci, a także badania neurobiologiczne nad rozwojem mózgu oraz badania z genetyki zachowania.

Książeczka jest podzielona na trzy rozdziały, a każdy z nich składa się z części teoretycznej i zaleceń praktycznych. W pierwszym rozdziale przedstawiono wspomaganie rozwoju inteligencji dziecka, w drugim – wspomaganie kreatywności, a w trzecim – pamięci. Podrozdziały zawierają wiele praktycznych przykładów zabaw i pomysłów na konstruktywne spędzanie czasu z małym dzieckiem. Ponadto mają ramki, w których zawarte są wskazówki do pracy z dzieckiem. Książkę polecamy w szczególności rodzicom, psychologom, pedagogom i wszystkim, którzy zajmują się lub pracują z dziećmi w wieku 2–7 lat.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

książka a szczególnie 3-ci rozdział rewelacyjna

Wreszcie natrafiłem na książkę która nie jest jak przedruki anglojęzycznych poradników z których po przeczytaniu stu stron nic nie wynika. Wiele ciekawych konkretnych informacji.Szczególnie opis zachowania, zapamiętywania, percepcji ogólnie "wzrastania" u 0-3 latków w odniesieniu do rozwoju mózgu.

autor opinii: Piotr

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: HARMONIA
Autor: Kamila Jankowska-Siuda, Marta Komorowska
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 116
Wymiar [mm]: 165x235
EAN: 9788371343490
ISBN: 9788371343490
ID: 164571

Zobacz również

Ciekawość świata
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...