TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Co każda żona chciałaby, aby jej mąż wiedział o kobiecie

Ocena:
(6 opinii)

Ta książka pomoże wam w waszym życiu i opowie na wiele pytań, które was dręczą. Zmusi do myślenia i zachęci do działania. Jawi się bowiem ta książka w czasie, gdy rozpadają się w czasie stare struktury pewnych działań społecznych, a jeszcze nie ukształtowały nowe.

Komu stawić trudne pytania? A samotność, izolacja, brak miłości zagraża nam ciągle, zaś desperacja, zmęczenie czasem, sprawy seksu i lęk przed przemijaniem atakują stale...Ta książka napisana jest dla mężczyzn, ale to kobiety ją powinny kupić, by mężczyźni ją przeczytali.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

mężczyzna XXI w.

W dzisiejszym świecie zarówno o męskość, jak i o kobiecość, trzeba walczyć. Nie można wstydzić się swoich niedoskonałości, tylko z odwagą je przezwycieżać. Trudno jednak cokolwiek zrobić, kiedy jesteśmy zalewani tak fałszywimi wzorcami zachowań. Szczerze polecam nie tylko tę książkę, ale i wiele innych. O prawdziwą męskość trzeba walczyć, dlatego zachęcam do przeczytania m.in. tej pozycji. Pozdrawiam!

autor opinii: Arnold Kłymkiw

hmmmh...

książka sama w sobie całkiem dobra, napisana przystępnym językiem, mam tu na myśli mężczyzn.osobiście zanim dałam ową książkę mężowi-przeczytałam ją, naniosłam poprawki jeśli się z czymś nie zgadzałam, a tam gdzie autor dosłownie wyjął mi słowa z ust dopisałam AMEN.ale na nic to wszystko, mój mąż stwierdził, że nie odczuwa potrzeby przeczytania tej książki. także stanęło na tym, że przeczytałam ją sama.książka dobra i godna polecenia, ale tylko wówczas gdy mąż zaangażowany jest w małżeństwo i chce je ratować, w przeciwnym wypadku, pozostaje ogrom goryczy.

autor opinii: Magda K.

Bardzo dobra książka, polecam

autor opinii: Milena

Polecam ksiażkę napisaną przez mężczyznę dla kobiet i dla ich partnerów.Choć myślę że pozwala ona przede wszystkim kobietom lepiej zrozumieć panów.

autor opinii: jola

Polecam!

Wspaniała i bardzo wartościowa książka, warto przeczytać!

autor opinii: Mateusz

mezczyzni czytajcie :)

Co prawda dopiero zaczęłam czytać,ale podobnie jak pozycja"Co kazdy maz chcialby,aby jego zona wiedziala o mezczyznie" ksiazka jest godna polecenia osobom,ktore staraja sie zrozumiec"te druga polowe" :)

autor opinii: Kamila Studzińska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: James C. Dobson
Rok wydania: 1999
Ilość stron: 184
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788385435044
ISBN: 83-85435-04-2
ID: 19557

Zobacz również

Co każda żona chciałaby, aby jej mąż wiedział o kobiecie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...