TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Co każdy mąż chciałby, aby jego żona wiedziała o mężczyźnie

Ocena:
(5 opinii)

Przepojony ciepłem, osobisty przewodnik po stosunkach w rodzinie. Mężczyźni chcą dawać rodzinie poczucie bezpieczeństwa, stabilności i szczęścia.

Dzisiejsi mężczyźni mogą się czuć osaczeni kompleksami i często przeciwstawnym oczekiwaniom. Słyszą: bądź silny, czuły, doskonały, a jednocześnie spełniaj swoje zachcianki, wyróżniaj się, zarabiaj. Koncentrując się na życiu zawodowym, mężczyzna zaniedbuje swoje życie rodzinne.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Książka już trochę nieaktualna (lata 90). Traktuje mało o tym, co jest w jej tytule. Na końcu dopiero autor przechodzi do konkretów, ale są to porady raczej dla małżeństw, w których ona zajmuje się domem, a on pracuje. Trochę to już nie pasuje do naszych czasów.

autor opinii: Monika

Książka m.in. o pięknym ojcostwie

Czytam tę książkę już po raz drugi. Jest tak bogata w treść, że wiem, że wrócę do niej po raz kolejny. Teraz zaznaczam w niej fragmenty ołówkiem, by podzielić się ważnymi dla mnie treściami z bliskimi mi osobami. Poruszające świadectwo ojcostwa i tego jakie ma znaczenie i jak odciskają się jego braki we współczesnym świecie. Bardzo bym chciała, by przeczytało ja też wielu mężczyzn. Panie, podsuwajcie takie lektury swoim mężom, chłopakom, a nawet tylko znajomym. Naprawdę warto. Będzie to z pożytkiem dla wszystkich, a w dużej mierze dla dzieci.

autor opinii: Magda J.

Bardzo dobrze napisana

Książka o rzeczach ważnych, którą czyta się bardzo lekko. Lektura (bardzo wciągająca swoją drogą) pomogła mi wczuć się w sposób rozumowania i potrzeby faceta, skloniła do refleksji i podjęcia zmian, dlatego gorąco polecam!

autor opinii: Natalia Kamińska-Pietrzak

Ciekawa lektura dla wszystkich, którzy pragną zrozumieć męskie uczucia.polecam.

autor opinii: jola

;)

Autor celnie ukazuje funkcjonowanie, tok myślenia mężczyzny, oczywiscie jako kobieta moge sie wypowiadac na podstawie obserwacji jednak tresc ksiazki trafia celnie w rzeczywistosc.

autor opinii: Kamila Studzińska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: James C. Dobson
Rok wydania: 2001
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788385435488
ISBN: 83-85435-48-4
ID: 19551

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Co każdy mąż chciałby, aby jego żona wiedziała o mężczyźnie Co każdy mąż chciałby, aby jego żona wiedziała o mężczyźnie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...