TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Co warto wiedzieć o homeopatii

Ocena:
(4 opinii)

Książka ks. Andrzeja Seredy w sposób bardzo rzetelny - nie tylko z punktu widzenia teologicznego - opisuje niebezpieczeństwa związane z homeopatią, dlatego jest tak istotną pozycją piśmienniczą. Wszyscy, którzy sięgną po tę ważną i obszerną porcję wiedzy, bez trudu zrozumieją, że Autor toczy bój nie tylko o ich zdrowie, ale przede wszystkim o wartości duchowe. Wskazuje też jedyną właściwą drogę postępowania, to znaczy całkowitą rezygnację z podejmowania prób leczenia swoich dolegliwości przy pomocy terapii, których źródła tkwią w okultyzmie (prof. zw. dr hab. med. Andrzej Gregosiewicz, Uniwersytet Medyczny w Lublinie).

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra książka

Homeopatia to nowa próba ominięcia prawa farmaceutycznego i Boskiego. Próba zarobienia wielkich pieniędzy nowym szatańskim pomysłem na kolejny biznes, kosztem ludzi chorych i naiwnych. Chwytliwe pustosłowie i dorobione slogany o fizyce kwantowej i wibracjach. Bełkot mający namieszać w głowie i odebrać rozum, i wiarę.

autor opinii: Czytelnik

A może tak pouczymy się fizyki kwantowej ?

Szczęść Boże,
Zanim Państwo będziecie zabierać glos, proponuję poduczyć się podstaw fizyki kwantowej to wtedy wiele spraw się wyjaśni. M.in. za efekt leczniczy często wystarczą odpowiednie wibracje dostarczane z dana substancją. Przy pomocy badań rezonansowych mozna skutecznie dobierać lekarstwa oraz substancje lub nawet wlaściwą żywność dla danego czlowieka posiadającego szereg cech i często schorzeń.
Dla przykladu z kilkunastu rodzajów opakowań Vit. C naturalnej ( a nie syntetycznej), wybiera sie podczas badań tylo często jedną, chociaż teoretycznie taki sam sklad i opisy maja na opakowaniu od producentów.
Lekarze niestety są malo kompetentni w zakresie medycyny energo-informacyjnej, gdyż szybka diagnoza i skuteczna profilaktyka chorób cywilizacyjnych zagraża oszukańczej b. często farmacji... Nie mówiąc o braku często uczciwości ludzkiej u lekarzy,że lekarz przy pomocy swojej wiedzy i lekarstw farmaceutycznych nie potrafii zaproponować skutecznej terapii, tylko wg. lekospisu "ćwiczy na pacjencie..." Polecam wszystkim lekarzom dodatkową edukację z zakresu osiagnięć medycyny komórkowej Instytutu Dr. med. M. Ratha, to wiele istnień ludzkich nie pójdzie zbyt wczesnie do piachu...

autor opinii: Henryk Krakowiak

Super!

Warto przeczytać

autor opinii: Tomasz

Polecam

Polecam książeczke

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: ks. Andrzej Sereda
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 196
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788375691566
ISBN: 978-83-7569-156-6
ID: 163491

Zobacz również

Co warto wiedzieć o homeopatii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...