TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cuda i tajemnice Matki Bożej z Civitavecchia. Krwawe łzy i objawienia Maryi

W Civitavecchia od 1995 roku dzieje się coś niezwykłego. Coś jedynego w swoim rodzaju, czego autentyczność została poświadczona przez najwyższych hierarchów Kościoła.

Książka ukazuje te wydarzenia naznaczone cudem krwawych łez, objawieniami, wizjami i wieloma innymi cudami mającymi związek z pewną włoską rodziną.

Autorka przedstawia przede wszystkim świadectwa głównych bohaterów tych wydarzeń - członków rodziny Gregorich, proboszcza parafii Pantano oraz biskupa, który poświadczył prawdziwość wydarzenia także jako jego bezpośredni świadek - miał w swoich dłoniach figurkę Matki Bożej, kiedy zaczęła ona płakać krwawymi łzami. To jedyny taki przypadek w całej historii Kościoła.

Czwartek, 2 lutego 1995 roku, godzina 16.30 - wielkie zaskoczenie. Jessica, pięcioletnia córka Gregorich, bawi się w ogrodzie. W pewnym momencie woła: "Tato, tato, figurka Matki Bożej płacze krwią!". Gregori nie od razu rozumie. Dziewczynka nalega, on podchodzi i widzi coś, co go paraliżuje. To prawda! Stoi przed nią bez ruchu przez długie minuty, zbliża się, stara się zrozumieć, wyciąga rękę. Zjawisko powtarza się w tych dniach wiele razy i w obecności wielu świadków...

Fragment książki

Niniejsza książka jest pierwszym (po odwołaniu zakazu ze strony władz Kościoła) świadectwem złożonym bez zastrzeżeń przez Fabia Gregori i jego rodzinę na temat ich wiary, życia duchowego, ich wyjątkowej wrażliwości na transcendentne wartości, a przede wszystkim na temat nadzwyczajnych zjawisk, jakie są obecne w ich życiu. Świadectwem, które miałam zaszczyt przekazać innym.

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Anna M. Turi
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788378641803
ISBN: 9788378641803
ID: 257193

Zobacz również

Cuda i tajemnice Matki Bożej z Civitavecchia. Krwawe łzy i objawienia Maryi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...