TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cuda Świętego Antoniego. Świadectwa i modlitwy

Książka zawiera ponad czterdzieści autentycznych, współczesnych, bardzo ciekawych świadectw o cudach i łaskach uzyskanych za wstawiennictwem najbardziej popularnego ze świętych - świętego Antoniego Padewskiego, napisanych przez osoby różnych stanów, zawodów i w różnym wieku.

Różnorodność uzyskanych łask, od odzyskania drobnych do bardzo cennych rzeczy, uzdrowień, znalezienia współmałżonka, wyproszenie potomstwa, aż po nawrócenie, uratowanie mieszkania, ocalenie życia i odnalezienie zagubionych duchowo ludzi, świadczy o świętym Antonim, jako o świętym, który ma wielkie względy u Pana Boga.

W swych wizerunkach przedstawiany jest często z Dzieciątkiem Jezus z racji wielkiej zażyłości, w jakiej był z Nim za życia i teraz może wypraszać dla nas wiele łask.

Zamieszczony w książce zbiór modlitw ułatwi czytelnikom zwracanie się do Boga za pośrednictwem świętego Antoniego w różnych okolicznościach życia.

Walorem podwyższającym wartość książki są dołączone do niej życiorys i wybrane kazania świętego Antoniego.

Książka umacnia w wierze i nadziei, że Pan Bóg daje nam świętych do pomocy, aby ich "braterska troska wspomagała wydatnie naszą słabość" w czasie ziemskiego pielgrzymowania do Nieba.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: WAM
Autor: Elżbieta Polak
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 124x194
EAN: 9788327710444
ISBN: 9788327710444
ID: 326863

Zobacz również

Cuda Świętego Antoniego. Świadectwa i modlitwy
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...