TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Czarny Humor, czyli o kościele na wesoło

Audiobook składa się z: książeczka + 2CD + DVD video.Ks. Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa i znany praski proboszcz, ks. Bogusław Kowalski w nagraniu DVD i CD pełnym anegdot, żartów i przezabawnych historii z życia kościoła, które dobitnie świadczą o tym, że poczucie humoru ma się zupełnie dobrze także wśród księży, za murami kościoła.

Ksiądz Piotr i ksiądz Bogdan znają się blisko 30 lat. Przyjaźnią prawie tak samo długo. Obydwaj znani są z nieprzeciętnego poczucia humoru oraz umiejętności dostrzegania zabawnych sytuacji w codzienności (które nieraz sami inicjują).

Spotkanie dwóch takich osób, temat „humoru w kościele” i pełna sala widzów spowodują, że „Czarny humor, czyli o kościele na wesoło”, rozbawi Cię do łez. Przeżyj z nami ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w doborowym towarzystwie.

Niech radość będzie z Tobą!

Występ w duecie poprzedza krótka konferencja ks. Piotra, która wprowadza w temat poczucia humoru i dystansu do siebie. Całość dostępna w formie audio, część II, rozrywkowa – w formie DVD.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Bogusław Kowalski
Rok wydania: 2016
EAN: 9788364855573
ID: 351045

Zobacz również

Czarny Humor, czyli o kościele na wesoło
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...