TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Czarny sakrament

Ocena:
(8 opinii)

Autorzy książki, Kiely i McKenna, przeprowadzili niezliczoną liczbę wywiadów z ofiarami opętań, ich rodzinami, świadkami i księżmi, którzy asystowali przy dokonywaniu wielorakich obrzędów egzorcyzmu. Wiele z opisanych tu przypadków opętania jest bardzo świeżych, a niektóre z nich wciąż jeszcze trwają. Stanowią one najbardziej zdumiewające przeżycia, jakich można w ogóle doświadczyć.

"Weź do ręki ten opowiadający o prawdziwych wydarzeniach thriller, a możesz być pewien, że już nigdy więcej nie spojrzysz na karty tarota. Przykuwająca uwagę i całkowicie pochłaniająca książka, od której nie sposób się oderwać. Ostrzegamy: nie czytaj tej książki nocą, kiedy jesteś sam w domu" (Publishers Weekly).

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

doskonała i przerażająca

Sprawnie napisana czyta się jednym tchem ale radzę czytać w dzień.Daje pojęcie o strasznym świecie który jest bez Boga.A człowiek ma wybór i judasz też miał ale pewna grupa ludzi wybiera zło .Jest powiedziane kładę przed wami życie i śmierć wybierajcie, Ikan

autor opinii: Ikan

Nie i jeszcze raz nie!

Zdołałam przeczytać dwie strony, ale polszczyzna w tej książce jest tak fatalna, że się tylko zdenerwowałam. Poza tym ja dla Lucyfera , tak jak i dla Judasza mam współczucie i szacunek, bo Pan Bóg ich do ich losu przeznaczył, oni nie mieli wyboru, wszak "bez woli Boga nic się nie działo, nie dzieje i dziać nie będzie", "Bóg jako Stwórca wie, co było, jest i będzie, a bez Jego woli włos nikomu z głowy nie spadnie".

autor opinii: Eliza Stolot

Czarny Sakrament - opinia


Książkę "Czarny Sakrament" zakupiłam jako prezent dla bardzo bliskiej osoby, interesującą się ową tematyką. Nie ukrywam, iż książka wywołała pozytywny oddźwięk!
Serdecznie dziękuję za wysyłkę i miła obsługę klienta.

autor opinii: Anna Niesporek

średnie

Myślałem,że kupuję poważną książkę o egzorcyzmach a dostałem cegłę o duchach z dialogami i w ogóle robi to wrażenie horroru z Taniej Książki na dworcu :-(((((((((((((

autor opinii: Eustachy Półpielec

Czarny sakrament

Porażające świadectwo,polecam przeczytać wszystkim czytelnikom gazetowych horoskopów, zwolennikom przesądów, wróżenia z ręki itd. po przeczytaniu tej książki spojrzycie na,,te" zjawiska innym okiem.

autor opinii: Robert

BARDZO DOBRA POZYCJA

"Czarny sakrament" to bez wątpienia jedna z lepszych pozycji na polskim rynku księgarskim. To dobry i rzetelny opis zjawisk z obszaru zagrożeń duchowych. jedną z zalet jest mozliwość śledzenia przez czytelnika jak przebiega proces bardzo subtelnej i początkowo niezauważalnej inicjacji czyli wciągania człowieka przez Złego ducha w pułapkę strasznego cierpienia i całkowietgo zniewolenia. Nie tylko duchowego ale i psychicznego i fizycznego. widać tu wyraźnie jakie są późniejsze (zawsze gorzkie!) owoce z pozoru niewinnych zabaw w okultyzm, wróżbiartswo, spirytyzm, itp. Czym grozi danie Diabłu zezwolenia na swobodne działanie w duszy i umysle człowieka. kolejną zaletą jest fakt, iż książka niniejsza może być adresowana również do ateistów i agnostyków gdyż nie ma na celu wpływania na zmianę ich swiatopoglądu. Nie starszy, nie przekonuje. może trochę ostrzega, lecz przede wszystkim informuje czyli odwołuje się do naszej wolnej woli: przeczytaj a potem wybieraj ale potem nie miej żalu Drogi Przyjacielu, że nikt ci nie powiedział o cenie jaką przyjdzie zapłącić za rzekome nadprzyrodzone zdolności czy "ukrytą" wiedzę"
Książka "Czarny sakarment" powinna być "obowiązkową" lekturą dla nauczycieli, wychowawców, katechetów, psychologów i pedagogów szkolnych.
Gorąco polecam!
krzysztof Łuszczak, psycholog

autor opinii: dr krzysztof Łuszczak

DOBRA WARTO PRZECZYTAĆ

WITAM !
PRZESYŁKA DOTARŁA SZYBCIUTKO ,MIŁY KONTAKT
A CO DO KSIĄŻKI TO WARTO PRZECZYTAĆ POLECAM I ŻYCZE MIŁYCH WRAŻEŃ .

autor opinii: MAŁGORZATA GAWLAS

książki "Czarny Sakrament"

Pax!
Uważam,że ta ksiązka jest bardzo
dobra na rynku księgarskim,choć może być kontrowersyjna z powodu zawartych tam treści na temat istnienia i działania Złego Ducha w którego tak po prawdzie mało ludzi wierzy lub nie chce wierzyć.Gdy byłam katechetką pewni rodzice zwrócili się do mnie z prośbą aby na lekcjach religi nie uczyć dzieci o diable bo to stres dla dziecka.A jednak jest to rzeczywistość którą trzeba przekazać naturalnie w odpowiedni sposób.Książka Czarny Sakrament skierowana jest do ksieży egzorcystów i ludzi dojrzałych.Polecam ją.
s.Elena

autor opinii: s.Elena Waluda

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fronda
Autor: David M. Kiely, Christina McKenna
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 456
Wymiar [mm]: 150x220
EAN: 9788362268801
ISBN: 978-83-62268-80-1
ID: 182245

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Czarny sakrament Czarny sakrament
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...