TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Czekamy na Pana Jezusa. Przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej

Ocena:
(2 opinii)

Książka dla dzieci „Czekamy na Pana Jezusa” służy przygotowaniu do Pierwszej Komunii Świętej. Ma na celu przybliżenie najważniejszych kwestii dotyczących sakramentu pokuty i pojednania oraz Eucharystii.

Posiada atrakcyjną formę: kolorową grafikę, kolorowanki, rebusy, labirynty, krzyżówki, łamigłówki rozwijające wyobraźnię, spostrzegawczość, kreatywność i zdolność logicznego myślenia. Zawiera „Mały katechizm” i miejsce na informacje organizacyjne.

Książka została praktycznie sprawdzona wśród dzieci oraz katechetów i bardzo dobrze przez nich przyjęta. Polecamy ją szczególnie księżom, katechetom, rodzicom, dziadkom i wszystkim, którym zależy na religijnym wychowaniu młodego pokolenia.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Zeszyt ćwiczeń przygotowujący dziecko do pierwszej Komunii Świętej. Czytelnie i zrozumiale przedstawiona.Mały katechizm z tyłu książeczki. Kolorowa. w dobrej cenie. Polecam

autor opinii: Anna Płocińska

Czekamy...

Zakupiłam książkę: "Czekamy na Pana Jezusa" i jestem z niej bardzo zadowolona, bo jest ona super uzupełnieniem w przygotowaniu do I. Komunii świętej. Zawiera też unikalne pomoce do spotkań, dużo zadań o charakterze kreatywnym, a do tego jest napisana prostym i zrozumiałym językiem, co jest bardzo ważne dla naszych dzieci, które w większości są już urodzone za granicami kraju. Serdecznie za tę pozycję Państwu dziękuję.

autor opinii: s. Czesława Oleś fmm

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pronoia
Autor:
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 56
Wymiar [mm]: 165x235
EAN: 9788363875589
ISBN: 978-83-63875-58-9
ID: 359066

Zobacz również

Czekamy na Pana Jezusa. Przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...