TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Czekoladki dla sąsiadki

Ocena:
(2 opinii)

Znakomity zbiór utworów Doroty Gellner, autorki wielu książek dla dzieci, słuchowisk radiowych, programów telewizyjnych i tekstów piosenek.

Pełne humoru, zabaw słownych, ciekawe i nietypowe teksty przypadną do gustu młodszym i starszym. Do tego wspaniałe, oryginalne ilustracje Macieja Szymanowicza. To książka inna niż wszystkie. Polecamy!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Muszę przyznać, że ta książka bardzo się podoba zarówno dzieciom, jak i mnie samej. Podczas czytania dzieci są zasłuchane i nie chcą kończyć. Rymowane opowiadania są krótkie, a dzięki temu małym dzieciom łatwo się na nich skupić. Są też naprawdę zabawne, choć uważam, że w pewnych fragmentach warto pokusić się o własny komentarz i rozpocząć z dziećmi dyskusję, by zrozumiały morał (moim zdaniem opowiadania nie zawsze kończą się odpowiednio jednoznacznie dla małych dzieci). Niewątpliwie ogromnym atutem tej książki są też przepiękne ilustracje! Przykuwają uwagę i fajnie ilustrują to co się czyta. Dawno nie widziałam tak uroczych i jednocześnie nieinfantylnych ilustracji.

autor opinii: Małgorzata

GORĄCO POLECAM!ZARÓWNO "CZEKOLADKI DLA SĄSIADKI" JAK I CAŁA KOLEKCJA ZŁOTEJ SERII MIN:"DUSZKI,STWORKI I POTWORKI","ROZTRZEPANA SPRZĄTACZKA" TO DOBRA LEKTURA DLA CZYTELNIKÓW W KAŻDYM WIEKU

autor opinii: sylwia molik

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wilga
Autor: Dorota Gellner
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 32
Wymiar [mm]: 205x260
EAN: 9788378817758
ISBN: 978-83-77881-775-8
ID: 262084

Zobacz również

Czekoladki dla sąsiadki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...