TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Czy naprawdę wierzysz? (DVD + książeczka)

Poznaj kolejne dzieło twórców wartościowej produkcji „Bóg nie umarł”.

Tym razem zdecydowali się opowiedzieć o potężnym darze, który drzemie w człowieku i tylko czeka, by go użyć. Co to za dar? Sprawdź sam!

Oglądając ten film poznasz historię Matthew, który nie może się otrząsnąć z wrażenia, jakie wywarło na nim spotkanie z odważnym ulicznym kaznodzieją. Kiedy wreszcie zrozumiał, jak ma wyglądać jego życie, zaczynają się dziać prawdziwe cuda, o których wcześniej nawet nie marzył.

Teraz już wie, gdzie może szukać pomocy. W trudnych sytuacjach wzywa mocy Bożej, a ta dotyka nie tylko jego, lecz także ludzi, którzy pojawiają się na jego drodze: bezdomnej dziewczyny w ciąży, zawsze racjonalnego doktora czy mężczyznę umierającego na szpitalnej izbie przyjęć. Wszystkie te historie są częścią planu, którego scenariusz mógł napisać tylko Bóg.

„Czy naprawdę wierzysz?” to więcej niż film. To pytanie, na które każdy musi sobie sam odpowiedzieć.

Obsada: Mira Sorvino (Samantha), Sean Astin (Doktor Farrell), Cybill Shepherd (Teri), Delroy Lindo (Malachi), Lee Majors (J.D.), Alexa Penavega (Lacey), Ted McGinley (Matthew), Brian Bosworth (Joe), Andrea Logan White (Andrea), Joseph Julian Soria (Carlos), Madison Pettis (Maggie), Valerie Dominguez (Elena), Tracy Melchior (Grace), Liam Matthews (Bobby), Shwayze (Pretty Boy), Senyo Amoaku (Kriminal), Makenzie Moss (Lily), Mavrick Von Haug (Nefarius), Delpaneuaux Wills (40 Oz.)

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: DVD
Producent/dystrybutor: Rafael
Rok wydania: 2016
EAN: 9788375698466
ID: 342766

Zobacz również

Czy naprawdę wierzysz? (DVD + książeczka)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...