BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Dawne smaki Kociewia

Ocena:
(1 opinii)

Tu, na Kociewiu, oprócz pięknych krajobrazów, wspaniałej architektury, uroczych wzniesień, spokojnych rzek, a także gwary, stroju, haftu, przetrwał również smak, zapach i receptury dawnych potraw, zachowało się dziedzictwo kulinarne regionu.

W książce tej znajdują Państwo na owe smaczne, regionalne dania i pyszne "kuszki" przyrządzone w oparciu o receptury mojej babci, mamy, ciotek, a także moje. Znajdujące się w niniejszej publikacji potrawy z mąki, ziemniaków oraz zupy, przetwory i inne kociewskie specjały w niezmienny sposób przygotowuje się również dziś, a surowce pozyskuje się głównie z własnej hodowli, z przydomowych ogrodów i sadów oraz od rodzimych producentów. Z tym przeświadczeniem zapraszam do lektury, a potem do kuchni i życzę powodzenia oraz smacznego.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Pyszne przepisy

Książkę oceniam bardzo pozytywnie. Przepisy proste i smaczne, dużo potraw i ciast z czasów mojego dzieciństwa, które robiła moja mama i babcia. Pamieta się te smaki i dlatego bardzo chiałam mieć tę książkę. Kupiłam również te przepisy dla moich dwóch córek. Bardzo są zadowolone i z przyjemnością korzystają z przepisów, które znajdują się w książce. Szkoda, że nie ma większego nakładu, gdyż moje koleżanki z pracy też były zainteresowane kupnem tej książki.

autor opinii: Grażyna Wantoch Rekowska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Bernardinum
Autor: Berenika Wilczyńska
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 170x240
EAN: 9788373808911
ISBN: 978-83-7380-891-1
ID: 187866

Zobacz również

Dawne smaki Kociewia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...