TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Detektyw na pustyni


Nowość w serii „Mistrzowie Ilustracji”: drugi tom zabawnego cyklu o przygodach najsprytniejszego detektywa w Szwecji, Ture Sventona.

Ture Sventon – praktykujący prywatny detektyw, miłośnik ptysiów z kremem i posiadacz prawdziwego latającego dywanu – powraca! Tym razem wybiera się na pustynię arabską, by odwiedzić swego przyjaciela, Omara – i zupełnie przypadkiem trafia w sam środek przestępczej intrygi. Czy uda mu się uchronić przed kradzieżą najnowsze odkrycie genialnego wynalazcy? I jak zapakować ptysie, by nie zepsuły się w upalnej Arabii?

- Posiadałem wczoraj trzy wielbłądy - powiedział Omar i ukłonił się.
- Ach tak - odparł Sventon, pociągając łyk kawy.
- Rubina, Szmaragda i Diamenta - rzekł Omar.- Dziś posiadam tylko dwa: Rubina i Szmaragda.
- Trzeciego skradziono - powiedział natychmiast Sventon. Prywatnego detektywa nigdy nie dziwi, gdy się dowiaduje, że ukradziono wielbłąda. Wydaje mu się to zupełnie naturalne.

Informacje techniczne

Oprawa: Twarda
Wydawca: Dwie Siostry
Autor: Ake Holmberg
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 155x194
EAN: 9788381501262
ISBN: 978-83-8150-126-2
ID: 461849

Zobacz również

Detektyw na pustyni
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...