TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Diuna Ród Atrydów

Pierwszy tom trylogii opisujący wydarzenia poprzedzające historię jednego z największych bestsellerów fantasy. Trylogia „Preludium do Diuny” składa się z następujących tomów:

  • Ród Atrydów
  • Ród Harkonnenów
  • Ród Corrinów

Obaj autorzy kontynuują sagę Franka Herberta o Diunie. Napisali m.in. trylogię „Legendy Diuny”, zwieńczenie legendarnych „Kronik Diuny” i uzupełniające je tomy, a także pierwszy tom nowej trylogii, zatytułowany Sisterhood of Dune.

Powodowany żądzą zemsty i chciwością Elrood IX pomaga w przejęciu Ixa przez Tleilaxan, zmuszając do ucieczki ród Verniusów. Dzieci Dominika Verniusa znajdują schronienie na Kaladanie, ale po zamordowaniu Paulusa Atrydy ich los jest niepewny. Młody Leto Atryda musi nie tylko strzec ich, ale też dbać o przyszłość swego rodu. A ma potężnych i pamiętliwych wrogów.

Podczas gdy Bene Tleilax prowadzą na Ixie tajne badania, Szaddam Corrino i Hasimir Fenring spiskują przeciw Imperatorowi, a na odległej Arrakis imperialny planetolog Pardot Kynes rozpoczyna swe przełomowe prace, Bene Gesserit zbliżają się coraz bardziej do zakończenia swego programu eugenicznego, którego owocem będzie potężny Kwisatz Haderach...

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rebis
Autor: Brian Herbert, Kevin J. Anderson
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 672
Wymiar [mm]: 150x225
EAN: 9788375106626
ISBN: 9788375106626
ID: 216708

Zobacz również

Diuna Ród Atrydów
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...