TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dokąd zmierza ten świat? 10 proroczych wskazówek, których nie można zignorować

Co chwilę dowiadujemy się o niepokojących wydarzeniach w świecie i Polsce. Wielkie katastrofy, powodzie, huragany, wybuchające wulkany - czy jest to tylko zbieg okoliczności, czy też może zapowiedź nadchodzącego końca świata?

Gdzie szukać odpowiedzi na to pytanie? Czy Pismo Święte mówi coś na ten temat? Autor książki „Dokąd zmierza ten świat?” szuka odpowiedzi na to pytanie przez pryzmat Pisma Świętego. Wyjaśnia i analizuje światowe problemy i mówi nam, jak żyć w czasach ostatecznych.

Ta oparta na solidnych badaniach, znakomicie napisana książka jest tak fascynująca, że ledwo można się od niej oderwać. Ma ona wiele do zaoferowania każdemu czytelnikowi zainteresowanemu tym, co się dzieje w naszym świecie i wiąże bieżące wydarzenia z ważnymi biblijnymi proroctwami. Czytając tę książkę, przekonasz się o tym, że znajdujemy się na skraju największego wydarzenia historii ludzkości. Każdy powinien ją przeczytać!

Biblia ma mnóstwo do powiedzenia na temat czasów ostatecznych. Jednak aż do teraz nie było żadnej innej książki, która - w prostolinijnej i łatwej do zrozumienia prozie - skupia dziesięć przepowiedni biblijnych, przedkłada nam ich spis chronologiczny oraz daje wskazówki do poukładania sobie tego wszystkiego. W "Dokąd zmierza ten świat?" dr David Jeremiah udziela odpowiedzi na trudne pytania, takie jak na przykład:

  • Jak rozstrzygają się proroctwa we współczesnej Europie?
  • Dlaczego Izrael ma tu znaczenie?
  • Jaki jest związek pomiędzy rezerwami ropy a Islamskim terroryzmem?
  • Czy Stany Zjednoczone odgrywają jakąś rolę w przepowiedni?
  • Jak powinniśmy żyć w czasach ostatecznych?

Wydarzenia rozgrywające się w dzisiejszym świecie są z całą pewnością niepokojące, ale nie muszą być mylące czy przerażające. Teraz możesz rozpoznać znaczenie ukryte w tym, co widzisz w codziennych wiadomościach i zrozumieć co się dzieje w tym świecie!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Mateusza
Autor: David Jeremiah
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788392400363
ISBN: 9788392400363
ID: 370152

Zobacz również

Dokąd zmierza ten świat? 10 proroczych wskazówek, których nie można zignorować
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...