TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dotknąć świętości. Świadectwo o Janie Pawle II

Książka jest podróżą przez życie i pontyfikat Jana Pawła II, a drogę przemierzają dwaj świadkowie.

Arturo Mari - wieloletni osobisty fotograf Papieża - był świadkiem wielu nadzwyczajnych wydarzeń podczas pontyfikatu św. Jana Pawła II. W książce "Dotknąć świętości" ujawnia szczegóły zakulisowych spotkań papieża, m.in.: z gen. Jaruzelskim i z dyktatorem Sudanu.

Opowiada o niezwykłym spotkaniu w dzielnicy nędzy jednego z brazylijskich miast, skąd papież wyszedł bez Pierścienia Rybaka... Potwierdza fakt egzorcyzmowania przez Jana Pawła II młodej kobiety na Placu św. Piotra. Wspomina wzruszające chwile podczas pieszych wędrówek Ojca świętego po polskich górach...

Ks. Robert Skrzypczak - kapłan z ojczystego Kościoła i pokolenia Jana Pawła II - przenika myśl Ojca Świętego i towarzyszy nam w duchowej podróży śladami wielkiego Papieża.

Obydwu połączyła fascynacja osobą Jana Pawła II i promieniujący z niego blask świętości. Spotkali się na planie filmu "Metr od świętości", poświęconego Ojcu Świętemu, przygotowanego tuż przed Jego kanonizacją. Z tego spotkania narodził się pomysł na książkę...

Do książki dołączono film DVD "Moje życie dla Niego" - osobiste świadectwo Arturo Mariego o świętym Papieżu. Czas trwania: 53 min.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Arturo Mari, ks. Robert Skrzypczak
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 170x240
EAN: 9788378645689
ISBN: 978-83-7864-568-9
ID: 286103

Zobacz również

Dotknąć świętości. Świadectwo o Janie Pawle II
67.18 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...