TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Droga do Zielonego Wzgórza

Specjalnie z okazji jubileuszu dla wszystkich, którzy czują niedosyt po przeczytaniu książek L.M. Montgomery i chcą dowiedzieć się o rudowłosej Ani czegoś więcej, mamy niespodziankę - "Drogę do Zielonego Wzgórza" - napisaną przez Budge Wilson, uznaną autorkę książek dla młodzieży.

Jest to barwna opowieść o losach Ani od momentu narodzin do dnia, w którym trafiła na Zielone Wzgórze. Wyzwanie polegało nie tylko na stworzeniu interesującej i przekonującej historii, ale przede wszystkim na zachowaniu klimatu książek Montgomery.

Zadeklarowanym wielbicielom Ani pomysł dopisywania nowych przygód może wydawać się karkołomny i jak mówi sama autorka, "niektórzy czytelnicy rozerwą mnie na strzępy", jednak kanadyjskie pisma opiniotwórcze okrzyknęły powieść Wilson niezwykle ciekawym dopełnieniem oryginalnego cyklu powieściowego.

Pozytywne recenzje i entuzjastyczne wypowiedzi czytelników, a także ogromny międzynarodowy sukces powieści świadczą, że Budge Wilson doskonale się wywiązała ze swojego zadania.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Autor: Budge Wilson
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 430
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788308043110
ISBN: 9788308043110
ID: 115980

Zobacz również

Droga do Zielonego Wzgórza
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...