TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Droga

Ocena:
(4 opinii)

"Droga" to duchowy przewodnik dla współczesnego człowieka. Sam autor zaleca: "czytaj te rady bez pośpiechu. Zastanów się nad rozważaniami w skupieniu... Wówczas poprawisz swoje życie". Najnowsze wydanie "Drogi" ma podręczny, kieszonkowy format.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Jeśli szukasz duchowej strawy, pragniesz zastanowić sie nad swoim życiem to z pewnością "Drogę" powinieneś czytać. Święty Josemaria odkrywa przed nami ścieżki do osiagania świętości. Z ogromną przenikliwością w sposób uniwersalny określa co, kiedy i jak. To konieczna lektura dla każdego myślącego chrześcijanina, który stawia sobie pytania o to, jak żyć w tym pokręconym postmodernistycznym światku. Prawdziwą DROGE do świata w skazuje św. Escriva!

autor opinii: Michał

DROGA

Polecam gorąco tę pozycję wszystkim Tym, którzy są na etapie poszukiwań i pogłębianiu swojego życia duchowego. Z "Drogą" ruszajmy w Drogę...Naprawdę warto !!!

Muszę jeszcze pochwalić księgarnię Tolle.pl za błyskawiczne wysłanie zamówionej przesyłki. Zakładka magnetyczna to tez strzał w 10-tkę. Pozdrawiam !!!!

autor opinii: Jacek Wojtkowiak

Szybka realizacja, wszystko bardzo profesjonalnie, Polecam!

autor opinii: Iwona Stasiów

życiowy drogowskaz

"Droga" pozwala inaczej widzieć naszą codzienność... Jest lekarstwem na naszą ułomność oraz nadzieją na lepszą przyszłość... Jeśli siebie samych uporządkujemy, wówczas zobaczymy otaczający nas świat pełnym harmonii... Sic! Polecam dla wszystkich, którzy nie boją się myśleć i nie skazują samych siebie na determinację!

autor opinii: Marta Maria Prończuk

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Księgarnia św. Jacka
Autor: św. Josemaria Escriva
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 383
Wymiar [mm]: 88x136
EAN: 9788370316297
ISBN: 9788370316297
ID: 5683

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Droga Droga
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...