TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Droga

Ocena:
(5 opinii)

"Droga" to duchowy przewodnik dla współczesnego człowieka. Sam autor zaleca "czytaj te rady bez pośpiechu. Zastanów się nad rozważaniami w skupieniu... Wówczas poprawisz swoje życie".

Droga - tak pierwsi uczniowie Chrystusa nazywali styl życia zgodny z wiarą. Bycie chrześcijaninem nie polega tylko na wyznawaniu szeregu prawd, lecz przede wszystkim na praktykowaniu ich w konkretnych okolicznościach życia.

"Droga" św. Josemarii, którą czytali i cytowali ostatni papieże, stała się klasyczną pozycją duchowości. Krótkie, dobitne zdania, z jakich się składa, czynią ją szczególnie stosowną do osobistej medytacji. Chrześcijanom pomoże kroczyć tuż za Mistrzem, a wszystkim ludziom dobrej woli zastanowić się poważnie nad swoim życiem.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Praktyczna mapa

Książka w formie i treści niepodobna do żadnej innej jaką czytałem (może czytałem mało ;)). Jest dla mnie wyznacznikiem postawy, praktycznym doradcą kierującym na dobre tory. Wymagająca. Budująca. Momentami ukazująca prawdę o mnie samym. Chcesz znajdować lepszą wersję siebie - masz tu wszystko co Ci będzie potrzebne! :) Myślę, że jeszcze przez długi długi czas będzie mi towarzyszyć w mojej codzienności... :)

autor opinii: Paweł Romanowicz

Wskazówka

"Droga" jest bardzo osobistą książką. Można w niej znaleźć wiele wskazówek do tego, by dobrze przeżyć dzień. Człowiek musi umieć zatrzymać się i pomyśleć jaka jest jego droga, gdyż nikt za nas jej nie przejdzie, nie przeżyje, nie pokona.

autor opinii: Bernadeta Wysocka

Większość książek kupuję via internet. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do zamówienia .Dziękuję za miły kontakt mailowy i gratis /bardzo interesująca książka/.Zyczę sukcesów

autor opinii: Monika

nieoceniona

Nieoceniona, po Biblii i paru innych książkach drogowskazach potrzebna
w wędrówce ku wieczności.Jestem wdzięczna,że mam tę książkę i mogę z niej korzystać.

autor opinii: Ewa Moszczuk

Zdecydowanie nie dla każdego...

Jeśli uważasz, że aby być dobrym chrześcijaninem wystarczy nikogo nie zabić i nie okraść - nie kupuj tej książki. Jeśli nie lubisz, gdy Twoje myśli i sumienie pracują na najwyższych obrotach - nie kupuj tej książki. Jeśli sądzisz, że "dobrze jest jak jest" i nie zamierzasz wyznaczać sobie żadnych celów duchowych - nie kupuj tej książki. Bo ona porusza, czasem denerwuje, skłania do myślenia i rewizji utartych dróg, którymi się od lat chodzi. Przebudzenie sumienia, mobilizacja do walki z bylejakością, bycie Bożym człowiekiem bez reszty, na 100% - to można zyskać, gdy wyruszy się ze św. Josemarią Escrivą w "Drogę". To zbiór krótkich, kilkuzdaniowych tekstów do rozważania w ciągu dnia - nawet nie ma pretekstu braku czasu do odłożenia tej książki na półkę...

autor opinii: Marta C.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Autor: św. Josemaria Escriva
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 268
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788375164428
ISBN: 9788375164428
ID: 220547

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Droga Droga
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...