TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dwie matki Jana Pawła II. Emilia Wojtyła i św. Joanna Beretta Molla

To one mężnie stawiały czoła przeciwnościom losu i nawet w najtrudniejszych chwilach pozostawały wierne Bogu. Dzięki swej wyjątkowej postawie stały się symbolem współczesnego, cichego bohaterstwa. Obie były matkami dla papieża Jana Pawła II, jednak każda z nich - w inny sposób.

Renzo Allegri w żywy, porywający sposób przedstawia nam losy dwóch niezwykle odważnych kobiet: świętej Joanny Beretty Molli i Emilii Wojtyły. Obie żyły w XX wieku i prowadząc zwyczajne życie, stały się wzorem dla współczesnych.

Obok tych dwóch kobiet centralną postacią książki staje się sam papież Jan Paweł II, który zawdzięcza życie, siłę wiary i osobowości swojej matce Emilii, a w historii Joanny widzi odbicie dziejów własnej rodziny, a także ważne posłannictwo dla Kościoła przełomu wieków.

Miłość i odwaga dwóch kobiet wydały wspaniałe owoce w postaci dzieci kontynuujących ich chrześcijańskie dzieło - także dzieci duchowych.

Poznaj historię, która obiegła już pół świata. Historię kobiet, które swoim życiem wpłynęły i wciąż wpływają na kolejne pokolenia chrześcijan.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Allegri Renzo
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788363621698
ISBN: 9788363621698
ID: 283870

Zobacz również

Dwie matki Jana Pawła II. Emilia Wojtyła i św. Joanna Beretta Molla
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...