TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dziecioodporna

Ocena:
(1 opinii)

Co myślicie o kobiecie, która nie chce mieć dzieci? Czy w małżeństwie mają sens niezrywalne umowy? Co jest ważniejsze: dzieci czy kariera?

Przed ślubem Claudia zawarła z Benem układ: nie będą mieć dzieci. Zamiast wstawać w nocy, zmieniać brudne pieluchy i dzwonić z pracy do opiekunki, mieli robić karierę, podróżować i korzystać z uroków życia. Wszystkim krewnym, przyjaciołom i znajomym mówili, że nie są bezdzietni (childless), lecz "wolni od dzieci" (childfree). Byli bardzo stanowczy i jednomyślni. Do czasu… Gdy w domu zaprzyjaźnionej pary pojawia się niemowlę, w Benie coś pęka. Ojcostwo zaczyna go niezwykle pociągać.

Jak w tej sytuacji zachowa się Claudia? Czy ich małżeństwo wytrzyma próbę?

"Dziecioodporna" to książka pełna humoru i prowokująca do myślenia. Uświadamia nam, że życie pisze scenariusze zupełnie inne od naszych. Czy warto za wszelką cenę upierać się przy swoich racjach?

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

jest ok

Zabierałam się do czytania tej książki dwa razy ciężko było się wciągnąć a jednak... to nie jest książka o dzieciach tylko o miłości i o tym, że prawdziwa miłość wszystko wytrzyma, we wszystkim pokłada nadzieje :) łatwa lekka i przyjemna niczym komedia romantyczna - polecam.

autor opinii: Basia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Otwarte
Autor: Emily Giffin
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 390
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788375150063
ISBN: 9788375150063
ID: 48021

Zobacz również

Dziecioodporna
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...