TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dziecko w sieci

To ważne, co Twoje dziecko robi w sieci. To, co ogląda, czyta, z kim rozmawia i ile czasu spędza w Internecie, ma duże znaczenie dla jego rozwoju, ale przede wszystkim dla jego bezpieczeństwa! Internet, który jest jedną z największych zdobyczy naszej cywilizacji, to cudowne okno na wielki świat - na jego jasne, ale i ciemne strony…

Twoje dziecko w każdej chwili może zetknąć się z pedofilią, pornografią, sektami, przemocą. Rodzice często bywają tego nieświadomi, chociaż na co dzień bacznie strzegą swoich pociech przed podobnymi zagrożeniami. Co gorsza, zazwyczaj są mniej biegli w obsłudze komputera i Internetu niż ich własne dzieci, co utrudnia zabezpieczenie dostępu do szkodliwych treści.

A Ty zastanawiałeś się nad tym, jak dyskretnie uchronić pociechę i jego wrażliwą psychikę przed złą stroną Internetu? Jak zapewnić mu bezpieczeństwo, nie rezygnując z dostępu do sieci? Ta książka powstała właśnie z myślą o Tobie i innych odpowiedzialnych rodzicach, często zagubionych w wirtualnym świecie, chcących kontrolować dziecko w sieci, nie krępując przy tym jego wolności.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Helion
Autor: Bartosz Danowski, Alicja Krupińska
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 148x210
EAN: 9788324610570
ISBN: 978-83-246-1057-0
ID: 152843

Zobacz również

Dziecko w sieci
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...