TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dziedzictwo. Tom 2

Najgłośniejszy światowy megabestseller od 2003 roku. Od sierpnia 2003 roku nieprzerwanie na szczycie list bestsellerów.

Eragon - bohater Paoliniego, młody wiejski chłopak znajduje niebieski kamień i przynosi go do domu. Zanim udaje mu się sprzedać go handlarzowi, z "kamienia" wykluwa się szafirowy smok, Saphira. Smoka próbuje ukraść zły Urgals, który brutalnie morduje wuja Eragona. Chłopcu i smoczycy w ostatniej chwili udaje się uciec. Od tej chwili Eragon poprzysięga zemstę mordercy wuja i wyrusza na wyprawę, by uratować świat i stać się ostatnim legendarnym Jeźdźcem Smoków.

Eragon jest związany z Saphirą magiczną mocą, psychiczną więzią, która wzmacnia ich wzajemną siłę, lecz jest trochę...nieprzewidywalna. Król krainy, w której rozgrywa się akcja - Alagaesii - jest także Jeźdźcem, zaprzedał się jednak ciemnej mocy...

W książce znajdujemy wszystko, co niezbędne dla nowej generacji fantasy: wspaniałe walki, historyczne bronie, tajemniczy spisek i... kobieta elf, która pojawia się w snach Eragona. Czy Eragon pokona złego króla i zostanie Jeźdźcem Smoków, czy ulegnie ciemnej mocy? Odpowiedź poznamy w "Dziedzictwie".

Zobacz również tę książkę w twardej oprawie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Mag
Autor: Christopher Paolini
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 496
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788374802291
ISBN: 9788374802291
ID: 217859

Zobacz również

Dziedzictwo. Tom 2
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...