TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Efekt facebooka

W ciągu zaledwie kilku lat Facebook przekształcił się ze studenckiej aplikacji w ogromny serwis internetowy mający ponad pół miliarda użytkowników. Jest jednym z najbardziej udanych przedsięwzięć w historii biznesu.

Facebook stał się częścią życia wielu ludzi na całym świecie. Swoje profile mają urzędy, firmy, a nawet najwyżsi dostojnicy. Zastanów się, dlaczego tylu twoich znajomych zaczyna dzień od zalogowania się na Facebooku?

To właśnie ten serwis zrewolucjonizował świat. Przyczynił się nie tylko do innego spojrzenia na marketing czy rynek reklamy, lecz także do zmian politycznych w niektórych krajach i wpłynął na nasze poczucie tożsamości. To właśnie jest efekt Facebooka.

Dowiedz się, jak powstał Facebook, dlaczego zdobył tak wielką popularność i jaka będzie jego przyszłość. Poznaj geniusz Marka Zuckerberga!

Ta książka przedstawia historię Facebooka, której nie znajdziesz nigdzie indziej. A wszystko zaczęło się w akademiku Uniwersytetu Harvarda, gdzie niespokojny, zuchwały 19-latek stworzył największy dziś serwis społecznościowy na świecie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wolters Kluwer business
Autor: David Kirkpatrick
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 358
Wymiar [mm]: 170x240
EAN: 9788326411731
ISBN: 9788326411731
ID: 202255

Zobacz również

Efekt facebooka
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...