TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Elementarz małego Polaka. Seria: Kocham Polskę

Kto ty jesteś? Polak mały... Ten wiersz Władysława Bełzy zna już od stu lat każde polskie dziecko. Książki serii "Kocham Polskę" to propozycja dla rodziców, którzy swoim pociechom chcą przekazać wiedzę o Polsce, jej historii, tradycji, bohaterach, ważnych wydarzeniach i miejscach, którzy chcą zaszczepić w nich zalążki patriotyzmu i miłości do swojego kraju.

Będziemy opowiadać o przeszłości naszym dzieciom, aby poznały dzieje swojej ojczyzny nie tylko poprzez legendy, ale także spotykając się z postaciami prawdziwych rycerzy, księżniczek, królów, uczestnicząc w wielkich bitwach i zwycięstwach.

Chcemy, aby były dumne z tego, że są Polakami i - jak w wierszu - na pytanie: Czy ją kochasz, mogły odpowiedzieć: Kocham szczerze...

Seria "Kocham Polskę" to doskonałe książki na zakończenie roku szkolnego! Jeśli więc zastanawiasz się, jakie wybrać prezenty na koniec roku dla uczniów lub jakie są najlepsze prezenty na zakończenie przedszkola, sięgnij po cykl książek, które nie tylko wizualnie spodobają się Twoim podopiecznym, ale też przekażą im to, co w dziejach naszego kraju było najważniejsze!

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Jarosław Szarek, Joanna Szarek
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 32
Wymiar [mm]: 200x290
EAN: 9788375694673
ISBN: 978-83-7569-467-3
ID: 277614

Zobacz również

Książka wyróżniona Elementarz małego Polaka. Seria: Kocham Polskę
11.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...