TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

First Steps in Business English

Książka prezentuje podstawową terminologię angielską stosowaną w różnych sytuacjach w świecie biznesu. Przedstawia najważniejsze terminy biznesowe oraz ich praktyczne użycie w naturalnych kontekstach.

Książka zawiera: typowe zwroty i wyrażenia przydatne w korespondencji handlowej, urzędowej, bankowości i finansach; przykładowe wzory listów; zwroty użyteczne w prowadzeniu rozmów z klientami; zwroty stosowane w prezentacjach; skróty i akronimy stosowane w korespondencji biznesowej; omówienie różnic między British English i American English; omówienie typowych błędnych tłumaczeń; żarty o biznesie, biznesmenach i ekonomistach; angielsko-polski słownik terminów biznesowych.

Czytelnik znajdzie w niej też wiele cennych wskazówek językowych: jak rozmawiać przez telefon; jak zostawić wiadomość; jak tłumaczyć; jak nie należy tłumaczyć; jak złożyć ofertę handlową; jak poinformować o otwarciu firmy, zmianie adresu, urlopie; co robić, gdy ktoś mówi za szybko.

Książka polecana dla: studentów kierunków ekonomicznych; osób rozpoczynających pracę w biznesie i/lub prowadzących korespondencję w języku angielskim; tłumaczy; pracowników firm i urzędów.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Autor: Roman Kozierkiewicz
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788301158279
ISBN: 9788301158279
ID: 123073

Zobacz również

First Steps in Business English
38.00 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...