TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Fitness duchowy

Skupiając się na formie i dobrej kondycji, zapominamy o jednym... O duszy! A żeby utrzymywać dobrą formę naszego ciała, musimy zacząć od ducha! Musi być silny i wspierać nas na drodze w doskonaleniu.

Ale jak ćwiczyć duszę? Czy istnieje jakiś zestaw ćwiczeń, które sprawią, że stanie się silna, mocna i godna naśladowania?

Tak! Są takie ćwiczenia. Cykl "Fitness Duchowy" to radiowa perełka. 96 odcinków powstało w latach 2003-04 w Radiu Archidiecezji Warszawskiej "Józef", gdzie cieszyło się wielkim uznaniem i sympatią słuchaczy. Cykl stał się znakiem rozpoznawczym stacji i wytyczył na kilka lat standardy nowoczesnej, radiowej ewangelizacji.

Starania autorów i wagę poruszanych przez nich spraw doceniło jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie, przyznając mu w 2004 roku 1. miejsce w kategorii Audycja Radiowa.

Autorzy cyklu zdecydowali się wydać wszystkie odcinki w formie płyty mp3, aby każdy podczas podróży czy długich postojów w korkach mógł usłyszeć, jak ćwiczyć się w cnotach, zwalczając wady.

Głównym trenerem fitness i autorem tekstów jest Ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski z Prałatury Opus Dei w Polsce, publicysta tygodnika "Idziemy", autor innych cykli radiowych, m.in.: "Wielkie Sprzątanie" czy "Duchowy Kodeks Drogowy". Asystentem trenera prowadzącym zajęcia i redaktorem cyklu jest Rafał Porzeziński - dziennikarz, radiowiec, lektor, producent radiowo-telewizyjny (rajmedia.pl).

O niezbędny sprzęt i właściwą do ćwiczeń oprawę zadbał Paweł Kęska - dziennikarz, radiowiec-artysta, autor licznych dźwiękowych dzieł sztuki. Całą ekipę trenerską cechuje ogromne serce do sportu, szczególnie squosha, szermierki i piłki nożnej.

Sięgnij po fitness duchowy i ciesz się doskonałą formą swojej duszy!

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: Rajmedia
Autor: ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski, Rafał Porzeziński, Paweł Kęska
Rok wydania: 2000
EAN: 9788363154134
ID: 445576

Zobacz również

Zajrzyj do książki Fitness duchowy Fitness duchowy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...