TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Gogle wiary. Kazania adwentowe dla dzieci

W tym roku pragniemy kontynuować temat Eucharystii. Celem naszych rozważań będzie lepsze poznanie i zrozumienie Mszy świętej, stąd temat rozważań: „Gogle wiary". Same te słowa mogą być kojarzone z wyszukiwarką internetową, która pozwala znaleźć i wyjaśnić pewne pojęcia związane zarówno z przestrzenią życia sakralnego, jak i duchowego.

Drugie skojarzenie związane z tematem to specjalne OKULARY. My, kiedy wchodzimy w świat duchowy, musimy skorzystać z okularów wiary, aby dostrzec wielkie tajemnice, które dzieją się podczas Mszy świętej.

Okulary wiary pozwalają na odkrycie, iż w małej, delikatnej Hostii obecny jest prawdziwie Bóg. Zanim jednak dojdziemy do tego odkrycia, musimy przejść przez pewne oczyszczenie, a często nawet nawrócenie, które dokonuje się dzięki wierze, a ta z kolei rodzi się ze słuchania. Stąd musimy wsłuchiwać się w Głos Boga, zawarty w kartach Pisma Świętego.

Temat rozważań „Gogle wiary” zrodził się na podstawie duszpasterskiego hasła tego roku, które brzmi „Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię”. Przewodnikiem tegorocznych kazań będzie kanonizowany Jan Paweł II, ponieważ on od najmłodszych lat, dzięki wielu osobom, które mu przekazywały „Gogle wiary”, odkrywał tajemnice. To odkrycie doprowadziło go do świętości, ponieważ: „Z kim przestajesz, takim się stajesz”.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Autor: ks. Mirosław Kozina
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374226356
ISBN: 9788374226356
ID: 320735

Zobacz również

Gogle wiary. Kazania adwentowe dla dzieci
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...