TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Grobowce Anaka. Przygody rodziny Cooperów. Tom 3

Jay i Lila Cooperowie oraz ich ojciec, archeolog, wchodzą do podziemnych grobowców Anaka w poszukiwaniu zaginionego w niejasnych okolicznościach współpracownika. Przez przypadek natrafiają na wiele niewyjaśnionych tajemnic, które wkrótce stawiają ich wszystkich w obliczu straszliwego niebezpieczeństwa.

Kim jest Ha-Raphah? Jak udaje mu się utrzymywać mieszkańców wioski w tak wielkim posłuszeństwie? Zdając sobie sprawę, że starcia ze złem nie da się uniknąć, Cooperowie starają się rozwikłać stojące przed nimi zagadki.

W miarę rozwoju sytuacji Jay, Lila oraz ich ojciec przeżywają coraz to niebezpieczniejsze przygody. Czy w porę poznają prawdę i uda im się uniknąć tragedii, czy też Ha-Raphah zgładzi ich w ostatniej, rozpaczliwej próbie ocalenia swej władzy?

Ciekawy sposób, w jaki Frank Peretti opowiada swe niezwykłe historie, charakteryzuje także pozostałe książki z serii PRZYGODY RODZINY COOPERÓW, książki, których nie można nie przeczytać: „Gardziel Smoka”, „Wyspa Wodnika” i „Na dnie morza”.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Frank E. Peretti
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788378291923
ISBN: 9788378291923
ID: 339132

Zobacz również

Grobowce Anaka. Przygody rodziny Cooperów. Tom 3
14.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...